ShareThis

*

*
http://goo.gl/IRwe8A

יום חמישי, 31 באוקטובר 2013

מבצע סופ"ש אבנפלו סימפוני

0 תגובות
מבצע סופ"ש, מושב בטיחות אבנפלו סימפוני 0-45 ק"ג רק: 999 ש"ח במקום 1300 ש"ח. המבצע בתוקף עד ה- 2/11/13. 20 יחידות במלאי.

יום ראשון, 27 באוקטובר 2013

מקלארן ב.מ.וו / Maclaren BMW Stroller

0 תגובות
טיולון מקלארן ב.מ.וו הגיע סוף סוף לישראל, לאחר שהוצג כבר לפני שנה היה אמור להגיע הטיולון לארץ, הצלחה מסחררת בארה"ב עיכבה את המשלוח עד עתה. הביקרות בארה"ב מהללות כך שמדובר בטיולון מצוין. כעת הגיע מלאי קטן וניתן לרכוש את טיולון ה במוו של מקלארן בבייבי קלאב. המקלארן במוו הוא טיולון קל מאוד רק: 4.9 ק"ג. הבמוו מתקפלת בקלות ולמימדים קטנים, כמו רכבי במוו הטיולון מרופד בנדיבות, מועצב כמו הרכב כולל ג'אנטים בגלגלים, מחזירי אור המדמים פנסי רכב וכמובן לוגו הבמוו מפוזר על מרבית חלקי הטיולון. המקלארן במוו קיימת בשלושה צבעים (כמו בתמונה העליונה) ומומלץ להזדרז להזמינה.





          

יום חמישי, 24 באוקטובר 2013

מבצע סופ"ש - מזרן פעילות לולי רק ב- 119 ש"ח

0 תגובות
מבצע סופ"ש - מזרן פעילות לולי רק ב- 119 ש"ח
מבצע סופ"ש, מזרן פעילות לולי גודל 140X140 רק: 119 ש"ח במקום 200 ש"ח. *20 יחידות במלאי *המבצע בתוקף מהיום ועד מוצ"ש ה-24/10/13 או גמר המלאי.


יום ראשון, 20 באוקטובר 2013

פירסט אירס טרו פיט אלרט / True Fit Alert - The First Years

0 תגובות
חברת הענק האמריקאית The First Years הציגה מושב בטיחות מהפכני. מוצרי החברה נמכרים בארץ, בעיקר הצעצועים של החברה. עד היום לא נמכרו מושבי הבטיחות שלהם בארץ, נקווה שאולי בעתיד הם יכנסו לארץ.
מה שמיוחד במושב שיש לו אפליקציה לסמארטפונים. האפליקציה מראה איך להתקין נכון את הכסא כולל חיישן המראה את הזוית הנכונה, וללא צורך בחוברת הוראות בלתי מובנת. אבל הדבר הכי מיוחד באפליקציה שהיא מתריעה מפני שכיחה ברכב, למושב יש חיישן וברגע שאתם מתרחקים מהרכב עם הסמארטפון האפליקציה מתריעה שיש משקל של פעוט על המושב בנוסף עם רתמות המושב לא יושבות נכון על גוף הפעוט או שהן נופלות האפליקציה מתריעה גם על כך. ללא ספק הטכנולוגיה הזו תעזור לאבטח את החשוב לנו מכל בצורה נכונה וחכמה יותר. אם אי פעם המושב יגיע לארץ נעדכן על כך במידי.
             
         

יום חמישי, 17 באוקטובר 2013

מבצע סופ"ש בבייבי קלאב

0 תגובות
מבצע סופ"ש, כסא אוכל מדגם פרוטי של בייבי מישל רק: 139 ש"ח במקום 179 ש"ח. המבצע בתוקף מהיום ועד מוצ"ש 19/10/13.
20 יחידות במלאי. התמונה להמחשה בלבד.

יום רביעי, 16 באוקטובר 2013

פור מאמס 2014 / 4Moms 2014

0 תגובות
חברת פור מאמס האמריקאית הציגה שלושה מוצרים חדשים בתערוכת ABC EXPO בלאס וגאס ארה"ב.
המוצר הראשון הוא נדנדה חדשה שנקראת רוקארו, זוהי נדנדה ייחודית אשר מנענעת את התינוק בצורה הכי מרגיעה וייחודית שיש. בנוסף הם יצאו בסל קל חדש עם בסיס, כמו כל מוצריהם מדובר במוצר מהפכני אשר מציג מעבר לבטיחות טכנולוגיה אלקטרונית אשר תקל על ההורה ותבטיח שהסל קל יהיה מחובר היטב לרכב, למעשה הסל קל חוגר עצמו אוטמטית לאחר חיבור לעוגני האיזופיקס ומבטיח 100% התקנה נכונה..
ולסיום הם הציגו טיולון חדש המבוסס על דגם האוריגמי, הטיולון יקרא מיני אוריגמי וישקול כמחצית מהאוריגמי ויספק עדיין את כל הייחודיות של האוריגמי.
מתי בארץ? לא ידוע בשלב זה, מוצרי החברה מאוד מתוחכמים ולכן מאוד קשה להעביר אותן תו תקן ולכן עד היום רק נדנדת המאמארו נמכרה בארץ. אנו נקווה שבקרוב נמסור בשורות משמחות יותר כאשר עוד מוצרים של החברה המדהימה הזו ימכרו בארץ. ניתן לראות סרטונים אשר צולמו בתערוכה בארה"ב.

נדנדת הרוקארו


יום שלישי, 15 באוקטובר 2013

מבצעי עגלות לקראת סוף שנה בבייבי קלאב

0 תגובות
לקראת סוף השנה ותחילת שנת 2014 הרבה יבואני עגלות מחסלים את המלאי לקראת השנה הקרובה. מי שמרוויח זה הלקוחות. בדרך כלל בחילופי שנה ההבדל הוא בכך שהיצרנים מחליפים קולקציית צבעים ולא יותר ובשל כך המחיר צונח אז שווה לנצל את ההזדמנות. הנה מגוון מבצעים שיש לנו בבייבי קלאב.

איי בי סי דיזיין ממבה רק : 2999 ש"ח במקום 3999 ש"ח.
לפרטים אודות הדגם היכנסו: איי בי סי דיזיין ממבה.

איי בי סי דיזיין 3 טק רק: 2999 ש"ח במקום 3999 ש"ח.
לפרטים אודות העגלה היכנסו: איי בי סי דיזיין 3 טק.

בייבי ג'וגר סיטי מיני 4 גלגלים רק: 2399 ש"ח במקום 2799 ש"ח.

פג פרגו בוק פלוס מודולר סופט רק: 4900 ש"ח במקום 5990 ש"ח.
לפרטים אודות העגלה היכנסו: פג פרגו בוק פלוס מודולר.

פג פרגו בוק פלוס מודולר קלאסיק רק: 3900 ש"ח במקום 4950 ש"ח.
לפרטים אודות העגלה היכנסו: פג פרגו בוק פלוס מודולר.

ביבה טאיטאי הכוללת: טיולון, אמבטיה וסל קל רק: 2000 ש"ח במקום 2600 ש"ח.
לפרטים אודות העגלה היכנסו: ביבה טאי טאי.

בבה קאר איפ אופ איי 3 רק: 3799 ש"ח במקום 4300 ש"ח.
המחיר כולל גם סל קל, תיק עגלה ושמשיה.
לפרטים אודות המוצר היכנסו: בבה קאר












יום שני, 14 באוקטובר 2013

פיל אנד טדס נבגייטור אוטו סטופ / Phil & Teds new Navigator stroller

0 תגובות
פיל אנד טדס הציגו את דגם הנבגייטור החדש (הדגם הקודם לא נמכר בארץ), הדגם הקודם הוצג רק בשנה שעברה וכעת עבר מתיחת פנים. הגימיק המרכזי והחשוב הוא בטיחות, נוסף מנגנון שנקרא אוטו סטופ, ברגע שההורה עוזב את ידית האחיזה העגלה נבלמת אוטומטית, זהו מנגנון מעולה שללא ספק יבטיח את בטיחות ילדינו.
בסרטון תוכלו לראות את המנגנון בפעולה. אם העגלה תגיע לארץ נעדכן על כך בבלוג זה.
             
                             

יום ראשון, 13 באוקטובר 2013

מקלארן 2014 / Maclaren 2014

0 תגובות
מקלארן חשפו את ליין 2014 שלהם. לקראת השנה הקרובה הם יצאו בספיישל אדישן חדש של ליברטי לונדון שיקרא פלוור פאוור, ניתן לראות בתמונה העליונה. לא ידוע אם יגיע לארץ מכיוון שכרגע כל הספיישל אדישן מיועדים לארה"ב וברטניה.
גם סדרת הBMW שלא הגיע לארץ עדיין נמשכת ולא הופסקה ונקווה שתגיע גם לארץ. בנוסף נחשפו צבעים חדשים, ליין אקססוריז לעגלות הכולל תיקים ושאר תוספות, גם לא בטוח שליין זה יגיע לארץ.
ניתן לראות בתמונות למטה את כל מה שהמקלארן הציגו. אם יהיה מידע לגבי הגעה של חלק או כל המוצרים כמובן שנעדכן.














יום חמישי, 10 באוקטובר 2013

אפפה בייבי / Uppa Baby

0 תגובות
חדש בישראל עגלות אפפה בייבי (Uppa Baby), אפפה בייבי היא חברה אמריקאית, יצרנית עגלות זו נחשבת לאחת היצרניות המצליחות בארה"ב בשנים האחרונות בתחום עגלות הפרימיום, למעשה כיום נמכרות בארה"ב יותר עגלות אפפה בייבי מאשר בוגבו ומוצי. סלבריטאים אמרקאים רבים נראו עם עגלות אפפה בייבי בינהם שרה ג'סיקה פארקר.  הסיבה העיקרית שעגלות אפפה בייבי לא נמכרו עד היום בארץ היא שדגם העגלה הפופולארי שלהם ויסטה (Vista) הוא דגם זהה לעגלות שנמכרו בארץ כמו: דוקטור בייבי בלו 2, ביבה ביבו או ביבו עלית ואיי בי סי דיזיין ממבה, למעשה לא הייתה יכולת למכור מוצר בפי שניים מחיר לעומת מוצר זהה. כעת אפפה הבינו את השוק הישראלי, עשו שיעורי בית רבים כולל ביקורים בישראל, הם למעשה נתנו את המותג לביבה, לכן ביבה לא תמכור יותר את דגמי הביבו הזהים, עוד מהלך נבון שנעשה, מחיר העגלה יהיה מאוד זהה למחיר בארה"ב: 3790 ש"ח בממוצע כולל סל סייבקס הגרמני. ללא ספק מחיר תחרותי. בנוסף יש מגוון צבעים עצום כפי שנראה בתמונה הימנית. עוד יתרון הוא מושב הראמבל סיט, כפי שניתן לראות בתמונה משמאל, זהו מושב המתחבר על שילדת העגלה והופך אותה לעגלת אחים, אז להורים שמתכננים מראש אחים בהפרש קטן זהו פתרון מצוין, פרקטי וזול יחסית.
 בנוסף ניתן גם להוסיף מדרך (טרמפיסט) שעליו האח הגדול יכול לעמוד. לכל עגלות אפפה בייבי יש מסנן UV ובד האמבטיה עשוי 50% כותנה אורגנית ו- 50% פולי סויה. והכי חשוב לארץ, הצללה מלאה לאמבטיה ולטיולון. אז זהו דגם הויסטה, לחברה יש דגם נוסף שנקרא קרוז וסל קל מצוין שלא ימכר בארץ בשלב זה. למידע נוסף היכנסו: אפפה בייבי ויסטה

כמובן שאצלנו בבייבי קלאב אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר, ולכן כל הצעת מחיר כתובה שתביאו לנו תוזל ב- 5%

דגם הקרוז יגיע בשלב מאוחר לארץ, דגם זה ככל הנראה יזכה להצלחה מרובה בארץ מכמה סיבות. סיבה ראשונה מחיר, מחירו זול יותר מהויסטה אשר ומדובר בעגלה עירונית שתתאים במיוחד לתל אביבים, לעגלה בסיס גלגלים צר מאוד המאפשר מעבר במקומות צרים, קיפול מאוד קטן וקומפקטי ובעיקר נוחות בניוד. לעגלה סל ענק, מבחר צבעים גדול ומה שהכי חשוב משקל סופר קל. ניתן לראות בהמשך את התמונות והסרטון ההסבר. למידע נוסף היכנסו: אפפה בייבי קרוז








יום רביעי, 9 באוקטובר 2013

בייבי ביורן וואן / Baby Bjorn One

0 תגובות
חדש בישראל מנשא חדש מבית בייבי ביורן, המנשא מדגם וואן הוא מנשא פונקציונלי המתאים מגיל לידה ועד גיל 3 שנים.
בייבי ביורן פיתחה עם רופאי ילדים את מנשא זה, המנשא מספק תמיכה הנכונה לראשו של התינוק שלך בהתאם לקצב בו הוא גדל, בנוסף המנשא מספק תמיכת גב וירכיים.
המנשא נותן לתינוק להביט ל- 4 כיוונים. 2 כאשר התינוק על חזה ההורה ו 2 כאשר הוא על גב ההורה.
המנשא ארגונומי עם נוחות מרבית להורה ולתינוק.
 רצועות כתף מרופדות בנדיבות וחגורת מותן כדי להקל על לחץ.

         

יום שלישי, 8 באוקטובר 2013

קאם ונאונטו 2014 / Cam & Neonato 2014

0 תגובות
חברת קאם האיטלקית שהיא גם חברת נאונטו הציגה 2 דגמי עגלות חדשים. דגם אחד ישויך לקאם והדגם השני לנאונטו.
הדגם הראשון אשר בתמונה למעלה נקרא קאם פלואידו (Cam Fluido), הרעיון מאחורי השם פלואידו זה נוזל, וכמו נוזל כך קאם חושבים שהעגלה שלהם, קלה כמו טיפת מים וזה נכון (שילדה במשקל 5.2 ק"ג בלבד), נוחות הליכה בכל שטח, די נכון המשקל הקל, גלגלים בגודל סביר וידית אחיזה שלמה יוצרים נוחות הליכה מעולה. רוחב הגלגלים צר מה שיאפשר לתמרן איתה בקלות באזורים צרים ומעליות קטנות. הקיפול הוא קיפול ספר, פשוט לביצוע, די קומפקטי והעגלה נעמדת לאחר הקיפול. לא ידוע מתי היא תימכר בארץ ומה מחירה יהיה.


ומצד שני קאם הציגו העגלה שהיא ההפך הגמור מהפלואידו, עגלה חדשה מבית נאונטו אשר אמורה לדבר לקהל אחד בלבד, קהל חובבי העיצוב, עגלה מאוד אופנתית עם נוכחות, גלגלי ענק אשר נותנים לעגלה גובה וכמובן נוחות הליכה נפלאה בכל שטח. אנחנו הבחנו ב- 2 חסרונות. הראשון שהקיפול חייב להיות ללא הטיולון והשני, שהטיולון לא שוכב במצב שטוח אלא משופע בדומה לבוגבו, מבחינת המראה היא בהחלט מזכירה את הבוגבו באפלו ויכולה להתחרות בה ללא בעיה. למרות שחייבים לפרק חלקים עדיין הקיפול נוראה פשוט ומזכיר את פטנט הקיפול של בייבי ג'וגר.
גם כאן מחיר וזמן הגעה לארץ לא ידועים בשלב זה.



יום שני, 7 באוקטובר 2013

גרקו 2014 / Graco 2014

0 תגובות
גרקו הציגו המון דברים לקראת 2014, אנו נתמקד בעיקר בעגלת הגרקו איבו XT, למעשה גרקו לקחו את עגלת האיבו המוצלחת ושידרגו אותה, עדיין האיבו תימכר  בגירסא הרגילה מכיוון שה-XT תהיה יקרה יותר.
אז מה השינויים שנעשו ב-XT?
גרקו עשו גלגלים גדולים יותר המאפשרים הליכה בשטח שהוא קצת יותר מהמדרכה הממוצעת, נוספו בולמי זעזועים טובים יותר גם לגלגלים הקדמיים וגם לאחוריים. הגגון הוגדל, הידית עשויה מחומר נעים ולא ספוג פשוט, המשקל עדיין קל, גם הקיפול פשוט וקטומפקטי, ללא ספק לאחר שהאיבו הפכה ללהיט מכירות דגם ה-XT ימשיך באותה דרך.


גרקו גם הציגו טיולון מיני איבו, הטיולון קליל, מתקפל בקלות למידות קטנות, מעוצב ונח להליכה.

מעבר לעגלות הוצגו בוסטרים חדשים ואיכותיים, נדנדות חדשות וגם כסא אוכל חדש.
במידה ומשהו מהם יגיע לארץ נעדכן מיד בבלוג זה.


יום חמישי, 3 באוקטובר 2013

מבצע סופ"ש בבייבי קלאב שולחן ו 2 כסאות דיסני רק 199 ש"ח

0 תגובות
מבצע לסופ"ש, שולחן + 2 כיסאות מעץ עם דמויות דיסני רק: 199 ש"ח במקום 270 ש"ח. המוצר קיים במגוון צבעים לבנות לבנים וצבעי יוניסקס. יש 20 יחידות במלאי, המבצע בתוקף מהיום ועד ה- 5/10/13.

צ'יקו 2014 / Chicco 2014

0 תגובות
צ'יקו הציגו המון מוצרים חדשים ואנו נתמקד בעיקר בעגלות.
עגלה ראשונה היא האקטיב 3 (ACTIV3) כאן מדובר בשיפור של עגלת הS3 שהצליחה מאוד באירופה (ונכשלה בארץ) השיפורים הם: גלגלים משופרים באיכות גלגל אויר אבל ללא אויר, בולמי זעזועים משופרים ומתכווננים, שינוי המצבים מתבצע בלחיצת כפתור ולא עם שרוך. הקיפול מתבצע ביד אחת במקום 2. סה"כ עגלה שמאוד אהבנו, לצערנו בישראל ההורים לא מתקרבים לעגלות 3 גלגלים עקב דעות קדומות (וחבל), לכן ככל הנראה גם עגלה זו לא תזכה להצלחה, אלא אם תהיה לה גירסאת 4 גלגלים כמו שהייתה לS3. לגבי הגעה לארץ בשלב זה אין פרטים.


עוד עגלה חדשה שהוצגה היא האורבן (URBAN), מדובר בעגלה שתהיה במחיר אטרקטיבי, מאוד אופנתית עם מבחר צבעים רב, העגלה מגיעה עם יחידה אחת אשר משמשת גם כאמבטיה וגם כטיולון, על השלד ניתן לחבר מתאם שעליו מתחבר סל קל הקייפיט הנפלא של צ'יקו. העגלה מאוד קלה, נעימה בהליכה וסה"כ במחיר הנכון יכולה לזכות להצלחה בארץ ובוודאי שבאירופה, לגבי הגעה לארץ אין פרטים עדיין.





צ'יקו הציגו עגלה נוספת, שמה לא ידוע בשלב זה, העגלה מיועדת בעיקר לשוק האירופאי הקר, למדינות סקנדינביה, רוסיה וסביבתה, לעגלה גלגלי שטח, קפיצים מיוחדים לעבירות מעולה, ניתן גם להחליף את הגלגלים הקדמיים בזוג גלגלי ענק (כמו האחוריים) לשטח קשה במיוחד, לארץ קשה להאמין שתגיע וגם עם כן בוודאי שלא תימכר במספרים גדולים, מדובר בעגלה מאוד כבדה עם קיפול ענק.


עוד הוצגו: בוסטר חדש שנראה נח ובטיחותי, כורסא אשר נפתחת למיטה, כסא אוכל חדש, צבעים חדשים ללייטוואי (אשר צריכים להגיע בקרוב לארץ) וגם צבעים חדשים ומדהימים לאקו (גם הם כבר בדרכם ארצה), טיולון הלונדון שופר ונראה איכותי ומעוצב יותר. כרית שינה חדשה מבית בופי אשר תשמש לשינה ולא להנקה, במקום לקנות את הכרית הנקה לשינה תהיה כרית יעודית ונוחה לכך.
הוצג גם בקבוק חדש שמחליף את בקבוק הסטפ אפ בו שיפרו כמה ממגרעות הסטפ אפ, כסא בטיחות הנקסטפיט האמריקאי, ליין מוצרי טיפוח (שמפו, אל סבון וכו') אורגניים, ועוד המון דברים חדשים, עליהם נרחיב במידה ויגיעו לישראל. 
תוכלו להתרשם בחלק מהמוצרים בתמונות למטה.







עקבו אחרינו גם ב- / Follow us

 

בייבי קלאב 101 כל הזכויות שמורות 2013 Baby Blog עוצב ע"י בניית אתרים בחינם